Gelecek Program

 

Ariel Zeitoun
 
Angelique
Angelique
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2013
Tarz * : Adventure Romance
Süre : 113 dakika
Ülke : Fransa Belçika Çek Cumhuriyeti Avusturya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Ariel Zeitoun
Senaryo : Philippe Blasband, Nadia Golon, Ariel Zeitoun.
Müzik : Nathaniel Mechaly
Görüntü Yönetimi : Peter Zeitlinger
Kurgu : Philippe Bourgueil
Sanat Yönetimi : Fanny Stauff
Oyuncular : Nora Arnezeder, Gerard Lanvin, Tomer Sisley, David Kross, Simon Abkarian, Matthieu Boujenah, Miguel Herz-Kestranek, Julian Weigend , Rainer Frieb, Florence Coste, Michel Carliez, Mathieu Kassovitz, John Dobrynine, Fabrice Rodriguez, Patrick Descamps, Alain Robert, Anna Orlando, Karine Valmer, Salomé Degeer, Jean-Louis Sbille, Eric De Staercke, Jacky Druaux, Bruno Georis, Séverin Bavarel, Louis Storme, Noé de Pierpont, Petr Klimes, Jirí Pomeje, Pavel Bousek, Václav Chalupa, Rostislav Novák Jr., Ales Linhart, Jiri Kalasza, Oliver Obermaier, Tomas Chmatal.
Yapımcı Firma : A.J.O.Z. Films, EuropaCorp, France 3 Cinéma.
İthalatçı Firma : MG Beyond
İşletmeci Firma : Pinema
İlk hafta lokasyon sayısı : TBA
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 18.12.2013 - Belçika
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır