Gelecek Program

 

Louis Leterrier
 
Grimsby Kardeşler
The Grimsby Brothers
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tarz * : Comedy
Süre :
Ülke : İngiltere
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Louis Leterrier
Senaryo : Sacha Baron Cohen, Phil Johnston, Peter Baynham.
Müzik : David Buckley, Erran Baron Cohen.
Görüntü Yönetimi : Oliver Wood
Kurgu : Jonathan Amos, Evan Henke, James Thomas.
Sanat Yönetimi : Kirk Doman, Jonathan Hely-Hutchinson.
Oyuncular : Penélope Cruz, Isla Fisher, Sacha Baron Cohen, Mark Strong, Scott Adkins, Rebel Wilson, Annabelle Wallis, David Harewood, Ian McShane, Tamsin Egerton, Gabourey Sidibe, Lasco Atkins, Sam Hazeldine.
Yapımcı Firma : Big Talk Productions, Columbia Pictures, Four by Two Films, LStar Capital, Sony Pictures Entertainment, Village Roadshow Pictures, Working Title Films.
İthalatçı Firma : Warner Bros. Türkiye
İşletmeci Firma : Warner Bros. Turkey
İlk hafta lokasyon sayısı : 80
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 24.02.2016 - İrlanda
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır