Gelecek Program

 
 
Maggie
Maggie
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2014
Tarz * : Drama Horror Thriller
Süre :
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Henry Hobson
Senaryo : John Scott 3
Müzik : David Wingo
Görüntü Yönetimi : Lukas Ettlin
Kurgu : Jane Rizzo
Sanat Yönetimi : Julie Ziah
Oyuncular : Abigail Breslin, Arnold Schwarzenegger, Joely Richardson, Laura Cayouette, Amy Brassette, Dana Gourrier, Douglas M. Griffin, Jackson Beals, John L. Armijo, Raeden Greer, Denise Williamson, Taylor Ashley Murphy, Wayne Pére, Haylie Creppel, Aiden Flowers, Mattie Liptak, Tim Bell, Colin Walker, Ken Massey, Brett Baker, Jodie Moore, Christine Tonry, Rachel Whitman Groves, Carsen Flowers, Ashley Nicole Hudson, Bryce Romero, Liann Pattison, Jessy Hughes, David A Cole, Ryan Hebert.
Yapımcı Firma : Gold Star Films, Inferno Entertainment, Lotus Entertainment, Silver Lining Media Group, Silver Reel.
İthalatçı Firma :
İşletmeci Firma : Chantier Film
İlk hafta lokasyon sayısı : TBA
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : -
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır