Gelecek Program

 

Audrey Dana
 
French Women
Sous les Jupes des Filles
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2014
Tarz * : Comedy
Süre : 116 dakika
Ülke : Fransa
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Audrey Dana
Senaryo : Audrey Dana, Raphaelle Desplechin, Murielle Magellan.
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Giovanni Fiore Coltellacci
Kurgu : Ismael Gomez III, Julien Leloup.
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Isabelle Adjani, Alice Belaidi, Laetitia Casta, Audrey Dana, Julie Ferrier, Audrey Fleurot, Marina Hands, Geraldine Nakache, Vanessa Paradis, Alice Taglioni , Pascal Elbe, Sylvie Testud, Marc Lavoine, Guillaume Gouix, Alex Lutz, Stanley Weber, Samuel Aouizerate, Stylane Lecaille, Lior Benayoun, Raphael Aouizerate, Clara Joly, Lilly Rose Debos, Mathilde Perruchot, Lucca Coulon-Dana, Laure Calamy, Rodolphe Dana, Jean-Claude Cotillard.
Yapımcı Firma : Fidélité Films, Wild Bunch, M6 Films.
İthalatçı Firma : Kurmaca Film
İşletmeci Firma : M3 Film
İlk hafta lokasyon sayısı : TBA
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 04.06.2014 - Fransa
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır