Gelecek Program

 

Nick Powell
 
Outcast
Outcast
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tarz * : Action
Süre :
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri Fransa
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Nick Powell
Senaryo : James Dormer
Müzik : Guillaume Roussel
Görüntü Yönetimi : Joel Ransom
Kurgu : Olivier Gourlay, Arthur Tarnowski, Nicolas Trembasiewicz.
Sanat Yönetimi : Jing Guo, Mingjun Ma.
Oyuncular : Nicolas Cage, Hayden Christensen, Yifei Liu, Ron Smoorenburg, Andy On, Preston Baker, Fernando Chien, Jawed El Berni, Byron Lawson, Alaa Safi, Paul Philip Clark, Manel Soler, Tomer Oz, Anoja Dias Bolt, Max Huang, Simon Chin, Steven Dasz, Andrew Dasz, Eskindir Tesfay, Vander McLeod, Alexandre Bailly, Joel Adrian, Fredrik Yderström, Lixin Zhao, Shi Liang, Summer Jike, Marc P. Goodman, Pierre Bourdaud, Alina Raetsep, Kahina Carina.
Yapımcı Firma : Notorious Films, 22h22, Media Max Productions.
İthalatçı Firma : Pinema
İşletmeci Firma : Pinema
İlk hafta lokasyon sayısı : TBA
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 27.02.2015 - Amerika Birleşik Devletleri
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır