Gelecek Program

 

Katia Lewkowicz
 
French Dolls
Tiens-Toi Droite
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2014
Tarz * : Comedy
Süre : 94 dakika
Ülke : Fransa
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Katia Lewkowicz
Senaryo : Katia Lewkowicz
Müzik : Jun Miyake
Görüntü Yönetimi : Nicolas Gaurin
Kurgu : Fabrice Rouaud, Elif Uluengin.
Sanat Yönetimi : Emmanuelle Duplay
Oyuncular : Marina Fois, Noemie Lvovsky, Laura Smet, Sarah Adler, Lola Duenas, Jonathan Zaccai, Michael Abiteboul, Richard Sammel, Françoise Lepine, Lyna Ramdane, Marilou Lopes-Benites, Juliette Mabilat, Marie-Helene Roig, Charlie Nelson, Elsa Bidegain, Sixtine Dutheil, Iliana Edery, Emeline Faure, Crystal Shepherd-Cross, Marie Payen, Mathilde Wambergue, Brigitte Faure, Françoise Gazio, Yilin Yang, Alain Fromager, Patrick Bonnel, Claire Dumas, Nadir Legrand, Rodolphe Dana.
Yapımcı Firma : Rectangle Productions
İthalatçı Firma : D Productions
İşletmeci Firma : M3 Film
İlk hafta lokasyon sayısı : TBA
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : -
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır