Gelecek Program

 

Hans Petter Moland
 
In Order of Disappearance
Kraftidioten
In Order of Disappearance
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2014
Tarz * : Action Comedy Crime
Süre : 116 dakika
Ülke : Norveç İsveç Danimarka
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Hans Petter Moland
Senaryo : Kim Fupz Aakeson
Müzik : Brian Batz, Kaspar Kaae, Kare Vestrheim.
Görüntü Yönetimi : Philip Ogaard
Kurgu : Jens Christian Fodstad
Sanat Yönetimi : Jorgen Stangebye Larsen
Oyuncular : Stellan Skarsgard, Birgitte Hjort Sorensen, Kristofer Hivju, Bruno Ganz, Sergej Trifunovic, Jakob Oftebro, Pal Sverre Hagen, Tobias Santelmann, Peter Andersson, Anders Baasmo Christiansen, Stig Henrik Hoff, Goran Navojec, David Sakurai, Atle Antonsen, Jon Oigarden, Jan Gunnar Roise, Miodrag Krstovic, Gard B. Eidsvold, Kare Conradi, Arthur Berning, Hildegun Riise, Nils-Fredrik Tveter, Martin Furulund, Damir Babovic, Bjorn Moan, Leo Ajkic.
Yapımcı Firma : Paradox, Paradox Film 2, Film i Vast.
İthalatçı Firma : Umut Sanat, Özen Film.
İşletmeci Firma : Özen Film
İlk hafta lokasyon sayısı : TBA
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 21.02.2014 - Norveç
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır