Gelecek Program

 

Ira Sachs
 
Aşk Başkadır
Love Is Strange
39 yıllık bir beraberlikten sonra, evlilik kanunundaki değişimden faydalanan Ben ve George evlenmeye karar verirler. Fakat balayından döndüklerinde onları kötü bir sürpriz beklemektedir. Ben, uzun süredir çalıştığı Katolik okulundan çıkartılmıştır ve artık Chelsea'deki küçük apartman dairelerinde yaşamaya imkanları yoktur.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2014
Tarz * : Drama
Süre : 94 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri Fransa Brezilya Yunanistan
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Ira Sachs
Senaryo : Ira Sachs, Mauricio Zacharias.
Müzik : Susan Jacobs (Müzik Yönetmeni)
Görüntü Yönetimi : Christos Voudouris
Kurgu : Affonso Gonçalves, Michael Taylor.
Sanat Yönetimi : Steve Grise
Oyuncular : John Lithgow, Alfred Molina, Marisa Tomei, Tatyana Zbirovskaya, Olya Zueva, Jason Stuart, Darren E. Burrows, Charlie Tahan, Harriet Sansom Harris, Cheyenne Jackson, Manny Perez, Christina Kirk, John Cullum, Eric Tabach, Tank Burt, Daphne Gaines, Christopher King, Maryann Urbano, David Bell, Henry Crouch, Jeff Goad, Sebastian La Cause, Dovie Currin, Ira Spaulding, Andrew Polk.
Yapımcı Firma : Parts and Labor, Faliro House Productions, Film50, Mutressa Movies, RT Features, Charlie Guidance, Mm...Buttered Panini Productions.
İthalatçı Firma : Kurmaca Film
İşletmeci Firma : M3 Film
İlk hafta lokasyon sayısı : TBA
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 22.08.2014 - Amerika Birleşik Devletleri
Sınıflandırma :
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır