Gelecek Program

 

Tonie Marshall
 
Aşk ve Terapi
Tu Veux ou Tu Veux Pas
Sex, Love & Therapy
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2014
Tarz * : Comedy Romance
Süre : 88 dakika
Ülke : Fransa Belçika
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Tonie Marshall
Senaryo : Tonie Marshall
Müzik : Philippe Cohen-Solal, Christophe Chassol, Loïc Dury.
Görüntü Yönetimi : Pascal Ridao
Kurgu : Jacques Comets, Stan Collet.
Sanat Yönetimi : Thierry François
Oyuncular : Sophie Marceau, Patrick Bruel, Andre Wilms, Sylvie Vartan, François Morel, Philippe Lellouche, Jean-Pierre Marielle, Patrick Braoude, Claude Perron, Pascal Demolon, Marie Riviere, Philippe Harel, Scali Delpeyrat, Camille Panonacle, Fanny Sidney, Thomas Sagols, Laurent Heynemann, Fabienne Galula, Benoit Moret, Olivier Till, Valérie Zaccomer, Herve Lassince, Deborah Amsens, Alexia Barlier.
Yapımcı Firma : Tabo Tabo Films, Arena Films, Cinéfrance 1888, TF1 Films Production, Entre Chien et Loup, Casa Kafka Pictures Movie Tax Shelter Empowered by Belfius.
İthalatçı Firma : Kurmaca Film, Fabula Films.
İşletmeci Firma : Bir Film
İlk hafta lokasyon sayısı : TBA
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 01.10.2014 - Fransa
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır