Gelecek Program

 

Javier Fesser
 
Dörtgöz ve Keltoş Ucube Jimmy'ye Karşı
Mortadelo y Filemón Contra Jimmy el Cachondo
Mortadelo and Filemon: Mission Implausible
Mortadelo ve Filemon, insanların istemsiz kahkaha atmasına sebep olan bir suçluyu durdurmak zorundadırlar.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2014
Tarz * : Animation Comedy
Süre : 91 dakika
Ülke : İspanya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Javier Fesser
Senaryo : Javier Fesser, Claro Garcia, Cristobal Ruiz.
Müzik : Rafael Arnau
Görüntü Yönetimi : Miguel Pablos
Kurgu : Javier Fesser
Sanat Yönetimi : Víctor Monigote
Oyuncular : Seslendirme: Karra Elejalde, Janfri Topera, Gabriel Chame, Ramon Langa, Víctor Monigote, Jose Alias, Mariano Venancio, Enrique Villen, Emilio Gavira, Berta Ojea, Athenea Mata, Chani Martin, Manuel Tallafe, Javier Laorden, Rocío Calvo, Iesus Salamanca, Isabel Nunez, Claudia Fesser, Ana Martinez Fesser, Jose Manuel Moya.
Yapımcı Firma : Canal+, España Televisió de Catalunya, Televisión Española, Zeta Audiovisual.
İthalatçı Firma : Medyavizyon
İşletmeci Firma : CGVMars
İlk hafta lokasyon sayısı : TBA
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 28.11.2014 - İspanya
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır