Gelecek Program

 

Florian Gallenberger
 
Colonia
Colonia
1970, Şili... Alman çift esir alındıkları Şili'de bu esaretten kurtulmak için çeşitli yollara başvuracaktır. Emma Watson canlandırdığı karakterle eşini kurtarmak için radikal bir örgüte dahil olmayı da göze alacaktır.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tarz * : Thriller
Süre : 120 dakika
Ülke : Almanya Lüksemburg Fransa
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Florian Gallenberger
Senaryo : Florian Gallenberger, Torsten Wenzel.
Müzik : André Dziezuk
Görüntü Yönetimi : Kolja Brandt
Kurgu : Hansjörg Weißbrich
Sanat Yönetimi : Tobias Frank, Ralf Schreck.
Oyuncular : Emma Watson, Daniel Brühl, Michael Nyqvist, Julian Ovenden, Martin Wuttke, Vicky Krieps, Rouven Blessing, Richenda Carey, August Zirner, Jeanne Werner, Herbert Forthuber.
Yapımcı Firma : Iris Productions, Majestic Filmproduktion, Rat Pack Filmproduktion.
İthalatçı Firma : Medyavizyon
İşletmeci Firma : CGVMars
İlk hafta lokasyon sayısı : 50
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 18.02.2016 - Almanya
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır