Gelecek Program

 

Terrence Malick
 
Weightless
Weightless
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tarz * : Drama Music
Süre :
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Terrence Malick
Senaryo : Terrence Malick
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Emmanuel Lubezki
Kurgu : Brian Berdan, A.J. Edwards, Keith Fraase.
Sanat Yönetimi : Ruth De Jong
Oyuncular : Ryan Gosling, Christian Bale, Natalie Portman, Michael Fassbender, Cate Blanchett, Rooney Mara, Bérénice Marlohe, Val Kilmer, Benicio Del Toro, Holly Hunter, Haley Bennett, Boyd Holbrook, Tom Sturridge, Clifton Collins Jr., Dora Madison Burge, Angela Bettis, Natalie Wilemon, Florence Welch, June Griffin Garcia, Linda Emond, Heather Kafka, Jaime Gallagher, Callie Hernandez, Savannah Welch, Johnny Walter, Olivia Grace Applegate, Vanessa Amaya, Richard Dillard, Peggy Schott, Nina Varano, Chase Joliet.
Yapımcı Firma : Buckeye Pictures, FilmNation Entertainment.
İthalatçı Firma : Pinema
İşletmeci Firma : Pinemart
İlk hafta lokasyon sayısı : TBA
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : -
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır