Gelecek Program

 

Alice Winocour
 
Darmadağın
Maryland
Disorder
Fransız Özel Kuvvetleri askeri Vincent Afghanistan’dan yeni dönmüştür, travma sonrası stres bozukluğu çekmektedir. Maryland adlı lüks villanın Lübnanlı işadamı sahibinin karısı Jessie’nin güvenliğinden sorumlu olmak üzere işe alınır. Koruması gereken kadına karşı değişik bir çekim hisseden Vincent hızla paranoyak olmaya başladığını düşünmeye başlar. Eğer bu konuda haklı değilse, tehlike çok yakındadır.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tarz * : Drama Thriller
Süre : 101 dakika
Ülke : Fransa, Belçika.
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Alice Winocour
Senaryo : Alice Winocour, Jean-Stéphane Bron.
Müzik : Gesaffelstein
Görüntü Yönetimi : Georges Lechaptois
Kurgu : Julien Lacheray
Sanat Yönetimi : Samuel Deshors
Oyuncular : Matthias Schoenaerts, Diane Kruger, Paul Hamy, Zaïd Errougui-Demonsant, Percy Kemp, Victor Pontecorvo, Michaël Dauber, Franck Torrecillas, Chems Eddine, Philippe Haddad, Jean-Louis Coulloc'h, Hubert Rollet.
Yapımcı Firma : Dharamsala, Darius Films.
İthalatçı Firma : Calinos Films
İşletmeci Firma : M3 Film
İlk hafta lokasyon sayısı : 20
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 30.09.2015 - Belçika
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır