Gelecek Program

 

Cansel Elçin
 
Melekleri Taşıyan Adam
Melekleri Taşıyan Adam
Angel' Shepherd
Ünlü oyuncu Cansel Elçin’in senaryosunu yazdığı ve yönettiği ikinci sinema filmi olan Mele-kleri Taşıyan Adam’ın büyük ilgi gören fragmanının ardından afişi de hazırlandı. Cansel Elçin, filmin afişi için Fransız yönetmen François Truffaut’ın Kadınları Seven Adam filmindeki “Kadınların bacakları pusula gibidirler, denge ve uyumu sağlarlar.” repliğinden esinlendiğini ve film boyunca o filme göndermeler yaptığını belirtti. Filmi 2016’da vizyona sokmayı planlayan Cansel Elçin, filmi izleyenlerden aldığı yorumlardan oldukça mutlu. Çocuk yaşta evliliğe bambaşka bir bakış açısıyla yaklaşan film için Elçin, “Filmin bir derdi var, ve bunun insanlara geçtiğini görmek beni çok mutlu ediyor.” diyor.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tarz * : Drama
Süre :
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Cansel Elçin
Senaryo : Cansel Elçin
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Özgür Taylan Düşkü
Kurgu : Muammer Koçak
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Serkan Batçı, Ali Erkazan, Tereza Bonaventurova, Kadir Özdal, Kadir Özübek.
Yapımcı Firma : Kiproko Film
İşletmeci Firma : TBA/Belirsiz.
İlk hafta lokasyon sayısı :
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : -
Sınıflandırma : 15+
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır