Gelecek Program

Türkçe Dublaj,  

Benjamin Rocher
 
Özel Ekip
Antigang
Azılı suçluların peşinde, onları durdurmaya çalışan Fnasız polis departmanının aksiyon dolu maceraları...
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tarz * : Action Drama
Süre : 92 dakika
Ülke : Fransa İngiltere
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Benjamin Rocher
Senaryo : John Hodge, François Loubeyre, Nick Love, Tristan Schulmann.
Müzik : Laurent Perez
Görüntü Yönetimi : Jean-François Hensgens
Kurgu : Sébastien de Sainte Croix
Sanat Yönetimi : Laure Lepelley-Monbillard
Oyuncular : Jean Reno, Alban Lenoir, Caterina Murino, Oumar Diaw, Stefi Celma, Sébastien Lalanne, Thierry Neuvic, Jean-Toussaint Bernard, Jakob Cedergren, Sabrina Ouazani, Féodor Atkine, Stephen Scardicchio, Michaël Troude, Karl Amoussou, Frédéric Dessains, Vincent Gatinaud, Jess Liaudin, Xavier Lemaître, Vincent Debost, Laurent Alexandre.
Yapımcı Firma : SND Films, Capture The Flag Films, Vertigo Films, M6 Films.
İthalatçı Firma : D Production
İşletmeci Firma : Pinema
İlk hafta lokasyon sayısı : 100
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 19.08.2015 - Fransa
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır