Gelecek Program

 

Gabriel Mascaro
 
Neon Boğa
Boi neon
Neon Bull
Bir rodeo kumpanyasında boğalardan sorumlu olarak çalışan Iremar, ekibiyle beraber Brezilya’yı turlamaktadır. En büyük hayali moda tasarımcısı olmak olan Iremar, işten kalan tüm vaktinde payetli zarif kumaşlarla kıyafetler tasarlamaktadır. Fakat Güney Amerika’nın kendine özgü coğrafyasında yaşayan fazlasıyla sert görünümlü Iremar’ın bir o kadar kırılgan tutkusunu açığa çıkarması hiç de kolay olmayacaktır. Bizi sinemada görmeye alışkın olmadığımız anların peşinde sürükleyen NEON BOĞA / NEON BULL, başta Venedik ve Toronto olmak üzere gösterildiği birçok festivalden ödülle döndü. Eleştirmenlerin “eşsiz bir mücevher” olarak adlandırdıkları filmde yönetmen Gabriel Mascaro, insanın toplumun ona biçtiği rolden arınıp hayallerinin peşinde koşmasını son derece göz alıcı bir dille anlatıyor.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tarz * : Drama
Süre : 101 dakika
Ülke : Brezilya Uruguay Hollanda İspanya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Gabriel Mascaro
Senaryo : Gabriel Mascaro
Müzik : Carlos Montenegro, Otavio Santos.
Görüntü Yönetimi : Diego García
Kurgu : Fernando Epstein, Eduardo Serrano.
Sanat Yönetimi : Maira Mesquita
Oyuncular : Juliano Cazarré, Maeve Jinkings, Josinaldo Alves, Roberto Berindelli, Marcelo Caetano, Samya De Lavor, Vinícius de Oliveira, Abigail Pereira, Carlos Pessoa, Alyne Santana.
Yapımcı Firma : Desvia Filmes, Malbicho, Cine Viking Film, Canal Brasil, Programa Ibermedia.
İthalatçı Firma : Mars Production
İşletmeci Firma : M3 Film
İlk hafta lokasyon sayısı : 20
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 14.06.2016 - Brezilya
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır