Gelecek Program

Türkçe Dublaj,  

Barry Sonnenfeld
 
Dokuz Canlı Bay Tüylü
Nine Lives
İşkolik bir adam olan Tom Brand, kızının doğum gününde ona aldığı kedi ile birlikte bir kaza geçirir ve komaya girer. Kaza sırasında kedinin bedenine hapsolan Tom, ailesinin yanında ‘Bay Tüylü’ olarak yaşamaya başlar. Kedilerden nefret eden Tom’u neler beklemektedir ? Komadan çıkıp ailesine yeniden sarılabilecek midir ? Komedi ögelerinin ağırlıkta olduğu bir kurguya sahip olan filmin başkahramanı Tom’un, Bay Tüylü olarak hayatına devam etme çabaları küçük-büyük tüm izleyiciyi kahkahaya boğacak. Siyah Giyen Adamlar filmlerinden tanıdımığımız Barry Sonnenfeld’in yönetmenliğini üstlendiği filmin başrollerinde Kevin Spacey, Jennifer Garner ve Christopher Walken yer alıyor.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2016
Tarz * : Comedy Family Fantasy
Süre : 87 dakika
Ülke : Fransa Çin Halk Cumhuriyeti
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Barry Sonnenfeld
Senaryo : Matt Allen, Dan Antoniazzi, Gwyn Lurie, Ben Shiffrin, Caleb Wilson.
Müzik : Evgueni Galperine, Sacha Galperine.
Görüntü Yönetimi : Karl Walter Lindenlaub
Kurgu : David Zimmerman
Sanat Yönetimi : Jean-Andre Carriere
Oyuncular : Jennifer Garner, Kevin Spacey, Robbie Amell, Christopher Walken, Malina Weissman, Cheryl Hines, Mark Consuelos, Teddy Sears, Talitha Bateman, Lil Bub, Nathaly Thibault, Serge Houde, Jay Patterson, Talking Tom, Meghan Gabruch, Galia Oliel-Sabbag, Satine Scarlett Montaz, Ellen David, Tristan D. Lalla, Brad Aldous, Peter Andrianopoulos, Julianne Jain.
Yapımcı Firma : EuropaCorp
İthalatçı Firma : The Moments Entertainment / TME
İşletmeci Firma : TME Films
İlk hafta lokasyon sayısı : 150
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 03.08.2016 - Fransa
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır