Gelecek Program

 

Lasse Hallström
 
A Dog's Purpose
A Dog's Purpose
Köpeklerin çevresini tanıması ve dünya üzerinde bulunma amacının farkına varması konu ediliyor. Filmde eğitim almış ve sadık bir çok köpeğin hayatından kesitler yer alıyor.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tarz * : Adventure Comedy Drama
Süre : 120 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Lasse Hallström
Senaryo : Cathryn Michon
Müzik : Rachel Portman
Görüntü Yönetimi : Terry Stacey
Kurgu :
Sanat Yönetimi : Réjean Labrie, Larry Spittle.
Oyuncular : Britt Robertson, Josh Gad, Dennis Quaid, K.J. Apa, Peggy Lipton, Logan Miller, Luke Kirby, John Ortiz, Gabrielle Rose, Juliet Rylance, Caroline Cave, Pooch Hall, Bryce Gheisar, Nicole LaPlaca.
Yapımcı Firma : Amblin Entertainment, Pariah Entertainment Group, Pariah, Reliance Entertainment, Walden Media.
İthalatçı Firma : Pinema
İşletmeci Firma : Pinema
İlk hafta lokasyon sayısı : 40
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 19.01.2017 - İtalya
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır