Gelecek Program

 

Marc Forster
 
All I See is You
All I See is You
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2016
Tarz * : Drama Thriller
Süre : 110 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri Tayland
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Marc Forster
Senaryo : Sean Conway, Marc Forster.
Müzik : Marc Streitenfeld
Görüntü Yönetimi : Matthias Koenigswieser
Kurgu : Hughes Winborne
Sanat Yönetimi : Tristan Mur Navarro, Siranat Ratchusanti.
Oyuncular : Yvonne Strahovski, Blake Lively, Jason Clarke, Danny Huston, Wes Chatham, Ahna O'Reilly, Miquel Fernández, Sahajak Boonthanakit,David John Craig, Johanna Wallmeier, Bonnie Zellerbach, Paula Allen, Tara Lucia Prades, Jordi Llovet, Steven Dasz, Kaitlin Orem, Ron Weaver, Stacee Vatanapan.
Yapımcı Firma : 2DUX², LINK Entertainment, SC Films International, SC Films Thailand Co, SC International Pictures, Wing and a Prayer Pictures.
İthalatçı Firma :
İşletmeci Firma : TME Films
İlk hafta lokasyon sayısı : 40
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 03.08.2017 - Yunanistan
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır