Gelecek Program

 

Doug Liman
 
Fair Game
Fair Game
CIA\'de gizli görev yapan Valeria, Irak\'taki toplu imhadan sonra ortaya çıkan silahların ortaya çıkışıyla ilgili bir araştırmaya öncülük ederken, kimliği basın tarafından açığa çıkarılır. Yıllardır hükümete hizmet veren Valerie şimdi hem senelerdir mesleğinde koruduğu ününü hem kariyerini hem de ailesini kurtarmak için mücadele etmek zorundadır.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2010
Tarz * : Action Biography Drama Thriller
Süre : 104 dakika
Ülke : ABD
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Doug Liman
Senaryo : Jez Butterworth, John-Henry Butterworth.
Müzik : John Powell
Görüntü Yönetimi :
Kurgu :
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Naomi Watts, Sean Penn, Ty Burrell, Bruce McGill, Brooke Smith, Iris Bahr, Sam Shepard, David Denman, Satya Bhabha, Noah Emmerich, Michael Kelly, David Andrews, Louis Ozawa Changchien, Ashley Gerasimovich, David Warshofsky, Remy Auberjonois, Khaled Nabawy, Anand Tiwari, Tim Griffin, Sean Patrick Reilly, Philipp Karner, Kristoffer Ryan Winters, Naeem Uzimann, Geoffrey Cantor, Deidre Goodwin, Sunil Malhotra, Liraz Charhi, Anastasia Barzee, Judy Maier, Tricia Munford.
Yapımcı Firma : River Road Entertainment, Participant Media.
İthalatçı Firma : Fida Film
İşletmeci Firma : UIP Turkey
İlk hafta lokasyon sayısı : TBA
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : -
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır