Gelecek Program

 

Will Gluck
 
Easy A
Easy A
Söylediği küçük yalanlarla kaybettiği bekareti hakkında kimseyle konuşmayan kızın bu pembe yalanları ortaya çıkar ve gerçek öğrenilir. Lise öğrencisi kızın hayatı hızla değişir, ona kötü gözle bakmaya başlarlar ve genç kız bununla mücadele etmeye, sosyal ve finansal yaşantısını ayakta tutabilmek için çabalamaya çalışır.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2010
Tarz * : Comedy Romance
Süre : 92 dakika
Ülke : ABD
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Will Gluck
Senaryo : Berty V. Royal
Müzik : Brad Segal
Görüntü Yönetimi : Michael Grady
Kurgu : Susan Littenberg
Sanat Yönetimi : Bo Johnson
Oyuncular : Emma Stone, Penn Badgley, Amanda Bynes, Dan Byrd, Thomas Haden Church, Patricia Clarkson, Cam Gigandet, Lisa Kudrow, Malcolm McDowell, Alyson Michalka, Stanley Tucci, Fred Armisen, Juliette Goglia, Jake Sandvig, Morgan Rusler, Nicki Tyler Flynn, Braeden Lemasters, Mahaley Hessam, Jameson Moss, Blake Hood, Bryce Clyde Jenkins, Neil Soni, Stacey Travis, Bonnie Burroughs, Eddie Applegate, Norma Michaels, Yolanda Snowball, Andrew Fleming, Johanna Braddy, David Gore, Lalaine, D'Anthony Palms, Ryan Parker, Rawson Marshall Thurber, Chris De Lorenzo, Jillian Johnston, Nancy Karr, Clay Black, Brad Etheridge, Veerta Motiani.
Yapımcı Firma : Olive Bridge Entertainment, Screen Gems.
İthalatçı Firma : Warner Bros. Türkiye
İşletmeci Firma : Warner Bros. Turkey
İlk hafta lokasyon sayısı : TBA
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 17.09.2010 - ABD
Sınıflandırma : 7+
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır