Gelecek Program

 

Mehmet Ali Gündoğdu
 
Yarı Yol
Yarı Yol

"Yarı Yol" filminde daha önce hayatları aynı olan kardeşten öte iki arkadaşın, sonradan yaşamlarının farklı noktalara doğru yol almasından dolayı hayata bakış acıları değişir. Biri adil kazanç peşinde iken diğeri güç-para-itibar üçgenin içindedir. Yanlış hayatı seçen arkadaşın yürüdüğü yolun doğru olmadığını anlatmak isteyen diğer arkadaşı bunu bir sinemasal anlatımla karşı tarafa ifade eder. Gerek yaşadıklarını gerekse yaşadıklarının kendi hayatlarının üzerindeki etkilerini ve sonuçlarını göreceklerdir.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tarz * : Action Drama
Süre : 94 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Mehmet Ali Gündoğdu
Senaryo : Saliha Gündoğdu
Müzik :
Görüntü Yönetimi :
Kurgu :
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Wilma Elles, Kerem Göğüş, Metin Yıldız, Esra Sönmezer, Haldun Boysan, Hüseyin Elmapınar, Selçuk Kılıç, Murat Rızaoğlu, Serhan Çeliker.
Yapımcı Firma : Lunay Film (Salih Gündoğdu)
İşletmeci Firma : Özen Film
İlk hafta lokasyon sayısı : 60
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 17.08.2018 - Türkiye
Sınıflandırma : 13+
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır