Gelecek Program

 Blu-Ray,  
 
Teknik Direktör: Adnan Dinçer
Teknik Direktör: Adnan Dinçer

Belgesel, 40 yıllık deneyimine ve başarılarına rağmen sistemin dışına itilen 75 yaşındaki ‘idealist’ teknik direktör Adnan Dinçer’in ilanla iş aramasından ve kişisel hikayesinden yola çıkarak, yakın tarihimize bugüne dek anlatılmayan olaylar üzerinden farklı bir bakış sunuyor.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tarz * : Documentary
Süre :
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Emre Sarıkuş
Senaryo : Emre Sarıkuş
Müzik : Universal Musiz Taxim Edition
Görüntü Yönetimi : Enes Korkmaz, Emre Sarıkuş, Cem Gezgör.
Kurgu : Nazım Semih Döküler
Sanat Yönetimi : Atilla Erkmen
Oyuncular : Tuncay Şeker, Mahmut Aydın, Sancar Biçikçi, Adnan Gülek, Rasim Kara, Abdullah Avcı, Sinan Engin, Ziya Doğan, Özgür Sancar, İsmail Gökçek.
Yapımcı Firma : Can Gezgör
İşletmeci Firma : BS Dağıtım
İlk hafta lokasyon sayısı : 5
Basın Gösterimi Tarihi : 11.05.2018
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 22.06.2018 - Türkiye
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır