Gelecek Program

 Blu-Ray,  

Gani Rüzgar Şavata
 
Değirmen: Şeytanla 24 Saat
Değirmen: Şeytanla 24 Saat

Zamanla yarışan, gündüzü gece yapan, şimşeklerle geceyi aydınlatan ve yağmurla gelen kanatlı yaratıklar... Bütün insan òmrünü bir güne indirenler: ya öl, ya öldür!

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tarz * : Horror
Süre : 88 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Gani Rüzgar Şavata
Senaryo : Gönül Aktürk, Arafat Şavata
Müzik : Saffet Uluçay
Görüntü Yönetimi : Selim Özyılmaz
Kurgu : Oktay Arabacı
Sanat Yönetimi : Bülent Akdemir, Nevzat Turgay.
Oyuncular : Gani Şavata, Yalçın Dümer, Neslihan Acar, Erkan Koç, Ekin Akkaş, Sabr-i Elbintal, Murat Arslan, Şahin Bağcı, Şehnaz Ağırgün, Hande Aras, Ahmet Satılmış, Nesrin Vural, Ramazan Yavuz, Cuma Demiroğ, Talha Yiğit, Celal Çiftçi, Hakka Karataş, Raki Koya, Yaşar Şahin, Rojzerin Balıkçı, Nafis Sönmez, Ezel Ağaoğlu, İsmail Yıldız, Zülfükar Yumruk.
Yapımcı Firma : Kuantum Film Yapım, 7. Sanat. (Gani Rüzgar Şavata)
İşletmeci Firma : MC Film Dağıtım
İlk hafta lokasyon sayısı : 30
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 04.01.2019 - Türkiye
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır