Gelecek Program

 
 
Mor Ufuklar
Mor Ufuklar
Purple Horizons

Meryem(25) lost her family members because of sinking the migrant boat in the Aegean Sea near Bodrum Kos Island while trying to escape the war of Syria. As a member of the Voast GuardsChief Superintendent Ibrahim (50) who is about to retire helps Meryem that the only one survived from this accident. Orphan İbrahim become retired, got married to Meryem in the same year and settled into the Bozdoğan Town of Aegean. There was one more couple who settled in the town at the same time. Hayati (35) who is an architect that fed up Istanbul and his painter partner Bahar (30). The days go well in the early years but a few years later the things changes. Meryem just cannot get through because of this severe trauma and she wants to visit more the beach and the sea where her family dead day by day. Her inner world keeps whispering that she belongs there. When İbrahim's answe always 'No' she tries to find another way to go. However, she cares about İbrahim's constent while searching for this another way because of the duty of loyalty. Bahar is trying to convince Hayati to move back to İstanbul but he is content from his life. While these two woman, who are totally different from each other, trying to reach their goals, all of the story characters' interesting pasts will come to light.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı :
Tarz * : Comedy
Süre :
Ülke :
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Olgun Özdemir
Senaryo :
Müzik :
Görüntü Yönetimi :
Kurgu :
Sanat Yönetimi :
Oyuncular :
Yapımcı Firma : Sargona Film, Popüler Reklam Yayıncılık.
İşletmeci Firma : TBA/Belirsiz.
İlk hafta lokasyon sayısı :
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : -
Sınıflandırma : 7+13A
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır