Gelecek Program

 
 
Adem'in Eli
Adem'in Eli
Adem's Hand

Adem’s Hand, directed by Aydın Ketenağ, tells the story of a kid named Mustafa who has just lost his father and is trying to re-adapt to life together with the rest of his family. Mustafa thinks that he does not deserve his report card due to the homework he could not complete during the loss of his father and makes a deal with his teacher. In return for the report card, the kid agrees to paint “the world’s most beautiful painting”. With this painting, Ketenağ makes us observe the dreams of Mustafa and reflects a family that is trying to hold on to life after a big loss and communicate with each other…

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tarz * : Drama
Süre : 105 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Aydın Ketenağ
Senaryo : Aydın Ketenağ
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Levent Öztürk, Aydın Ketenağ.
Kurgu : Aydın Ketenağ
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Eray Eren, Senem Akman, Nuri Karadeniz, Tekin Ezgütekin, Etem Tezel, Zuhal Ergen, Belgi Saygı, Müzeyyen Tezel, Levent Muratoğlu, Çağla Buldak.
Yapımcı Firma : Bilal Bağcı
İşletmeci Firma : TBA/Belirsiz.
İlk hafta lokasyon sayısı :
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : -
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır