Gelecek Program

 Blu-Ray,  

Andrew Erwin, Jon Erwin.
 
Aşka İnan
I Still Believe

The true-life story of Christian music star Jeremy Camp and his journey of love and loss that looks to prove there is always hope.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2020
Tarz * : Drama Music Romance
Süre : 115 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Andrew Erwin, Jon Erwin.
Senaryo : Jon Erwin, Jon Gunn.
Müzik : John Debney
Görüntü Yönetimi : Kristopher Kimlin
Kurgu : Parker Adams, Ben Smallbone.
Sanat Yönetimi : Michelle Sink Langford
Oyuncular : Britt Robertson, K.J. Apa, Melissa Roxburgh, Gary Sinise, Abigail Cowen, Nathan Parsons, Shania Twain, Reuben Dodd, Cameron Arnett, Tanya Christiansen, Nicolas Bechtel, Gregory Hobson, Sheé Dueitt, Nicholas G. Sims, Alyssa Gonzalez, Vanessa Padla, Denise Morris, Tera Smith, Hali Everette.
Yapımcı Firma : Kevin Downes Productions
İthalatçı Firma : Bir Film
İşletmeci Firma : Bir Film
İlk hafta lokasyon sayısı : 60
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 12.03.2020 - Avustralya
Sınıflandırma :
IMDB Linki : https://www.imdb.com/title/tt9779516/?ref_=nv_sr_srsg_0
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır