Gelecek Program

 
 
Barış Gelini Pippa Bacca
Pippa Bacca
I'm in Love With Pippa Bacca

Giuseppina Pasqualino di Marineo, better known as Pippa Bacca, was a 34 years old Italian artist. She crossed 11 countries involved in wars, hitchhiking with another Milanese artist, Silvia Moro, both wearing a wedding dress. This was a performance for peace, trust and hoping to prove that if you rely on others, you'll receive good things only. After travelling many roads, the two artists decided to split for a while in Istanbul, planning to meet again in Byblos. Pippa left then, alone, and nobody heard from her again.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Biography Drama
Süre : 74 dakika
Ülke : İtalya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Simone Manetti
Senaryo : Matteo Billi, Simone Manetti, Gianluca Perilli.
Müzik : Roberto Cherillo, Alain Savoie.
Görüntü Yönetimi : Simone Manetti, Simone Moglie.
Kurgu : Filippo Orrù, Giuseppe Trepiccione.
Sanat Yönetimi :
Oyuncular :
Yapımcı Firma : Nacne Sas, Filmoption International.
İthalatçı Firma : Serpil Altın Film
İşletmeci Firma : TME Films
İlk hafta lokasyon sayısı :
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : 05.02.2021
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : -
Sınıflandırma :
IMDB Linki : https://www.imdb.com/title/tt12038274/?ref_=nv_sr_srsg_0
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır