Gelecek Program

 

Chloe Fairweather
 
Dying to Divorce
Dying to Divorce
Dying to Divorce

Over one in three women in Turkey experience domestic violence. Lawyer Ipek Bozkurt's clients risk their lives while fighting the culture of violence in court...

Filmed over five years, ‘Dying To Divorce’ takes viewers into the heart of Turkey’s gender-based violence crisis and the recent political events that have severely eroded democratic freedoms. Through intimately shot personal stories, the film gives a unique perspective on the struggle to be an independent woman in modern Turkey.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Documentary
Süre : 82 dakika
Ülke : İngiltere
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Chloe Fairweather
Senaryo : Chloe Fairweather, İpek Bozkurt.
Müzik : Andy Cowton
Görüntü Yönetimi : Lilia Sellami
Kurgu : Andrea Cuadrado, Paul Dosaj.
Sanat Yönetimi : Andreas Noes, Mario Urban Mannsåker.
Oyuncular : İpek Bozkurt
Yapımcı Firma : Dying to Divorce ltd, London (Chloe Fairweather, Özge Sebzeci, Seda Gökçe, Sinead Kirwan, Leslie Finlay, Natasha Dack)
İthalatçı Firma :
İşletmeci Firma : TBA/Belirsiz.
İlk hafta lokasyon sayısı :
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 22.03.2021 - Norveç
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır