Gelecek Program

 
 
Sonsuz Bir Aşk
Sonsuz Bir Aşk

Gökhan Yılmaz’ın ‘Bir Yıldız Kaydı, Bir Aşk Sonsuz Oldu’ isimli kitabından uyarlanan ‘Sonsuz Bir Aşk’ Bölgenin ünlü gazetecilerinden Nazan Ulucan’ın kendisinden 20 yaş küçük Efehan ile tanışmasından sonra hem mesleki hem de özel hayatında yaşayacakları, tüm ülkenin gündemine bomba gibi düşecek olayları konu ediniyor. Nazan bir yandan üzerinde çalıştığı ve büyük baskılar altında kaldığı yazı dizisini kamuoyuna paylaşmak için uğraşırken, diğer yandan da Efehan ve onun hayatında yer alabilmenin mücadelesinde yer alacaktır.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Drama Romance
Süre : 108 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Ulaş Çobancı
Senaryo : Ulaş Çobancı
Müzik : Saki Çimen
Görüntü Yönetimi :
Kurgu :
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Ece Uslu, Ege Can, Ruhi Sarı, Açelya Elmas, Hakan Bilgin.
Yapımcı Firma : Fanatik Film (Necdet Arkın, Ulaş Çobancı)
İşletmeci Firma : CGVMars
İlk hafta lokasyon sayısı :
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : -
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır