Gelecek Program

 Blu-Ray,  
 
Cin Hapisanesi
Cin Hapisanesi

İki fenomenin bilinmeyen bir yerdeki hapishanede paranormal aktivitelerin arasında geçirdikleri zaman. Fenomenlerimiz Serkan ve Tuğçe takipçilerinin istekleri üzerine bir challenge yapmaya karar verirler. Bu challenge terk edilmiş bir hastanenin morgunda bir gün geçirmektir. Ama kader onları istemsizce bir hapishaneye getirir. Burada geçirecekleri anılar pekte güzel olmayacaktır. Çünkü bu hapishanenin on dört asırlık bir sırrı vardır. Bu sır ortaya çıktığında hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Horror
Süre : 75 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Suat Ergin
Senaryo : Furkan Aslan
Müzik :
Görüntü Yönetimi :
Kurgu :
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Demir Özdemir, Feyza Bekar, Yavuz Gürbüz, Esma Nur Eyikan, Ahmet Yıldız, Handan Güneş, Cihangir Yavuz Bay, Eslem Eyigün, Yavuz Bay.
Yapımcı Firma : Himer Reklam, Derin Film (Vural Eyikan, Mustafa Uzun)
İşletmeci Firma : Derin Film
İlk hafta lokasyon sayısı :
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : 14.04.2023
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : -
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır