Gelecek Program

 

Jonathan English
 
Ironclad
Ironclad
1215 yılında İngiltere topraklarında büyük dramlar yaşanmaktadır ve Kral John, Magna Carta anlaşmasına imza atmıştır. Kral John\'a karşı ayaklanan bir grup tapınak şövalyesi ve emrindeki askerler, krallığın önemli bir kalesi olan Rochester’i savunma kararı alacaktır. Kral John ise tüm acımasızlığı ile saldıracaktır.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2011
Tarz * : Action Adventure
Süre : 121 dakika
Ülke : ABD İngiltere Almanya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Jonathan English
Senaryo : Jonathan English, Erick Kastel, Stephen McDool.
Müzik : Lorne Balfe
Görüntü Yönetimi : David Eggby
Kurgu : Peter Amundson, Gavin Buckley.
Sanat Yönetimi : Malcolm Stone
Oyuncular : James Purefoy, Brian Cox, Kate Mara, Paul Giamatti, Charles Dance, Jason Flemyng, Aneurin Barnard, Bree Condon, Mackenzie Crook, Jamie Foreman, Derek Jacobi, John Pierce Jones, Rhys Parry Jones, Vladimir Kulich, David Melville, Simon Nader, Daniel O'Meara, Steve Purbrick, Steffan Rhodri, Guy Siner, Dan Burman, Ian M. Court, David Harkus, Rhi Louise, Stuart Mager, Christian Morgan, Stevie Raine, Carlton Venn.
Yapımcı Firma : ContentFilm International, Film & Entertainment VIP Medienfonds 4 GmbH & Co. KG (I), Molinare Investment, Mythic International Entertainment, Perpetual Media Capital, Premiere Picture, Rising Star, Silver Reel, VIP 4 Medienfonds, Wales Creative IP Fund.
İthalatçı Firma : Umut Sanat
İşletmeci Firma : Özen Film
İlk hafta lokasyon sayısı : TBA
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 04.03.2011 - İngiltere
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır