Gelecek Program

 

David Wain
 
Wanderlust
Wanderlust
Kentte yaşayan bir çift farklı ve karşı kültürleri yaşamak isterler.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2011
Tarz * : Comedy
Süre :
Ülke : ABD
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : David Wain
Senaryo : David Wain, Ken Marino.
Müzik : Craig Wedren
Görüntü Yönetimi : Michael Bonvillain
Kurgu : David Moritz, Robert Nassau.
Sanat Yönetimi : Aaron Osborne
Oyuncular : Jennifer Aniston, Justin Theroux, Paul Rudd, Malin Akerman, Lauren Ambrose, Ray Liotta, Kathryn Hahn, Alan Alda, Joe Lo Truglio, Kerri Kenney, Linda Lavin, Michaela Watkins, Patricia French, Todd Barry, Jordan Peele, Keith Allen Hayes, John D'Leo, Martin Thompson, Joel Rogers, Frank Scozzari, Juan Piedrahita, Ian Patrick, Larry Mainland, Nicholas Macaluso, Greg Corbett, Richard Allan Jones, Michael L. Covington, Mark Casimir Dyniewicz, Rosemary Howard, Heidi Lindquist.
Yapımcı Firma : Apatow Productions
İthalatçı Firma : UIP Türkiye
İşletmeci Firma : UIP Turkey
İlk hafta lokasyon sayısı : TBA
Basın Gösterimi Tarihi : 29.11.2011
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 07.10.2011 - ABD
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır