Gelecek Program

 
 
Son Dilek
Son Dilek

Deniz yıllar önce evlilik dışı bir ilişkiden çocuk sahibi olur. Babası hamile olduğunu öğrendiğinde onu evlatlıktan reddeder ve evden atar. Sevdiği adama durumu anlatmaya gittiğinde hayatının şokunu yaşar. Karnında bebeği ile sokakta kalır. Deniz’in bir kızı olur. Cemre 6 yaşına gelir ve okula başlar. Cemre, bir gün okulda aniden fenalaşır. Anne kızın kaderi birdenbire değişir. Apar topar hastaneye kaldırılan Cemre’nin ölümcül bir hastalığı olduğu ortaya çıkar. Cemre’nin hastalığı ilerlemeye devam eder ve hastaneye yatırılır. Cemre tam da bu sıralarda okuldan uzaklaştırılır. Deniz, bir gün kızının okul defterlerini toplarken Cemre’nin yaptığı bir dilek listesi bulur. Artık Deniz’in tek amacı kızının dileklerini yerine getirmeye çalışmak olacaktır.
Many years ago, Deniz had a child from an extramarital affair. When her father finds out that she is pregnant, he disowns her and throws her out of the house. When she goes to tell the situation to the man she loves, she gets the shock of her life. She stays on the street with her baby in her belly. Deniz has a daughter. Cemre turns 6 and starts school. One day, Cemre suddenly falls ill at school. The fate of mother and daughter suddenly changes. It turns out that Cemre, who is hastily taken to the hospital, has a fatal disease. Cemre's disease continues to progress and she is hospitalized. At this very time, Cemre is suspended from school. One day, while collecting her daughter's school notebooks, Deniz finds a wish list made by Cemre. Deniz's sole purpose now will be to try to fulfill her daughter's wishes.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * :
Süre : 108 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Melek Öztürk
Senaryo : Kudret Sabancı
Müzik :
Görüntü Yönetimi :
Kurgu :
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Ceyda Ateş Toplusoy, Ebrar Alya Demirbilek, Seda Akman, Anıl Altan, Erkan Bektaş, Şebnem Özinal, Efe Elvan, Ümit Acar, Mazlum Kiper, Ayşen İnci.
Yapımcı Firma : Taçlı Yapım (Mehmet Enver Sarıkaya)
İşletmeci Firma : CJ ENM
İlk hafta lokasyon sayısı :
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : 22.03.2024
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : -
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır