Gelecek Program

 
 
Yaşamak İstiyorum
Yaşamak İstiyorum
Lust for Life

Dijital dünyada yirmi beş milyon kişiye ulaşan “Anlatırsan Film Olur” programı sonucu hayata geçen, “Yaşamak İstiyorum” sinema filmi, çocukluğundan itibaren ayakta kalmaya çalışan Sevgi Görmez’in iniş çıkışlarla dolu gerçek hayat hikayesini beyaz perdeye taşımaktadır. İlk defa halktan bir insanın hayatı bir program sayesinde film olmuştur. Sevgi Görmez, hayatının çocukluk dahil her döneminde ihanet ve saf kötülüğün karşısında dimdik durabilmek için ayrı bir acı ve mücadele ile yaşam savaşı vermiştir. Bu film 1970’li yıllardan günümüze bir kadının yaşama tutunmasını, konu kendi çocukları olduğunda bir annenin ne kadar güçlü olabileceğini gözler önüne sermekte, çocukluk ve gençlik yıllarını içeren bir dönem filmi olarak karşımıza çıkmaktadır. Sevgi Görmez… adı gibi sevgi görmeyen bir kadının trajik hikayesi…
The tragic story of a woman who, as her name suggests, does not receive love...

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Drama
Süre : 107 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Yunus Şevik
Senaryo : Esma Şevik
Müzik : Mustafa Yazıcıoğlu
Görüntü Yönetimi : Yasin Topbaş
Kurgu :
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Ayşegül Kaygusuz, Gazel Yüksel, Osman Fındık, Esra Vural, Yavuz Aksoy, Semanur Beren Aydemir, Erol Aydemir, Hülya Ses.
Yapımcı Firma : Dras Film (Yunus Şevik)
İşletmeci Firma : Chantier Film
İlk hafta lokasyon sayısı :
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : 06.09.2024
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : -
Sınıflandırma : 13+
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır