Gelecek Program

 
 
Ölümcül Davet
Ölümcül Davet

Genç bir kız olan Yaren, dört kız arkadaşı ile aynı evde güzel bir gece geçirmek için bir araya gelir. Gruptaki kızlardan biri olan Hilal’in ortaya attığı fikir ile eğlence amaçlı cin çağırma seansı yapamaya karar verirler. Yaren her ne kadar korksa da çoğunluğa uymak zorunda kalır. Seans esnasında Hilal, Yaren’i, korkutmak için çağırdıkları cine Yaren’in nedenini hediye ettiklerini ifade eder. Bu kötü şakanın sonuncunda seansı yarıda bırakırlar ancak iş işten geçmiştir.
Başarısız olduğunu düşündükleri seans başarıya ulaşmıştır ve çağırdıkları cin Yaren’in bedenini kabul etmiştir. Bu andan itibaren Yaren’de değişimler başlar ve çok geçmeden Yaren kendi canına kıyar. Yaren’in başına gelen bu olayın yaşandığı gün, Yaren’i çocukluk zamanlarından beri seven Kenan, onunla ilk kez buluşmuştu. Büyük aşkına kavuşan Kenan aynı gün Yaren’i sonsuza dek kaybetmişti. Kenan tüm yaşananları öğrenir ve kendisini büyük bir intikam için hazırlayarak çeşitli hocalardan eğitim alır ve nihayetinde aradan geçen on yılın sonunda istediği mertebeye ulaşır. Kenan kendi ruh hanesinde özel bir ayin yaparak ve Yaren’in ruhunu kullanarak bu feci olayda adı geçen herkesten intikam almaya başlar. O gece evde bulunan ve Yaren’in ölümüne sebep olan herkesi Yaren’in ruhuyla korkunç bir şekilde öldürmeye başlar.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2024
Tarz * : Horror
Süre : 83 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Anastasiya Budakva
Senaryo : Nart Geçalp
Müzik : Anastasiya Budakva
Görüntü Yönetimi :
Kurgu :
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Tuana Kakaş, İlkin İrem Bulut, Ayşegül Kaygusuz, Ceyda Güngör, Kübra Çepe, Rima Güler, Ali Yırgan.
Yapımcı Firma : Dat Yapım Medya
İşletmeci Firma : CGVMars
İlk hafta lokasyon sayısı :
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : -
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır