Gelecek Program

 
 
Buz Şeytanı
Ledyanoy demon
The Ice Demon

A man's sudden return home in a coma years after he's gone missing, throwing his family's life into disarray as his homecoming brings with it some terrifying and supernatural goings-on.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Horror Thriller
Süre : 92 dakika
Ülke : Rusya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Ivan Kapitonov, Cindy Robinson.
Senaryo : Natalya Dubovaya, Ivan Kapitonov, Artem Mikhailov, Svyatoslav Podgaevskiy.
Müzik : Nick Skachkov
Görüntü Yönetimi : Evgeniy Musin
Kurgu : Anton Komrakov
Sanat Yönetimi : Olga Yurasova
Oyuncular : Alina Babak, Olga Lomonosova, Aleksey Rozin, Igor Khripunov, Gleb Kalyuzhnyy, Andrey Marusin, Alexandra Cherkasova-Sluzhitel, Konstantin Nesterko, Sergey Lipovskiy, Ulyana Stebunova, Valeriya Volodko, Anastasiya Gribova, Yekaterina Domashenko, Veronika Skugina, Nikita Vatulin-Tarasenko, Dmitriy Schelkanov, Ryan Bartley.
Yapımcı Firma : Iney Productions, QS Films.
İthalatçı Firma : Büyük Gallileo Film
İşletmeci Firma : Lion Dağıtım
İlk hafta lokasyon sayısı :
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 28.10.2021 - Rusya
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır