Gelecek Program

 

Tim Fehlbaum
 
Cehennem
Hell
Hayatın ilk kaynağı ilk başta ışık ve ateşti. Fakat şimdi güneş tüm dünyayı kavurmuş ve çorak araziye döndürmüştür. Ormanlar yok olmuştur. Hayvanların leşleri yolları kaplamıştır. Geceler bile aydınlıktır. Maria ve kız kardeşi Leonie ve Philip renkli camlı arabalarıyla dağlara yönelmişlerdir. Suyun hala bulunabileceği söylentisi vardır fakat bir yerlere yolculuk etmek çok tehlikelidir. Yolda Tom ile karşılaşırlar. Mükemmel bir araç üretmiştir. Fakat ona güvenmeli midirler? Gerilim büyümektedir. Bu kadar kötülük yetmezmiş gibi bir de pusuya düşmüşlerdir, böylelikle gerçek hayatta kalma mücadeleleri başlar.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2011
Tarz * : Horror Sci-Fi Thriller
Süre : 89 dakika
Ülke : Almanya İsviçre
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Tim Fehlbaum
Senaryo : Tim Fehlbaumi Oliver Kahl, Thomas Woebke.
Müzik : Lorenz Dangel
Görüntü Yönetimi : Markus Förderer
Kurgu : Andreas Menn
Sanat Yönetimi : Heike Lange
Oyuncular : Hannah Herzsprung, Lars Eidinger, Stipe Erceg, Lisa Vicari, Lars Eidinger, Michael Kranz, Lisa Vicari, Lilo Baur, Nino Böhlau, Anne Sarah Hartung, Yoann Blanc, Ellen Schweiger, Christoph Gaugler, Marco Calamandrei, Dieter Hilpmann, Luca Winkler, Tammo Winkler, Lutz Pretzsch, Hans-Peter Recktenwald.
Yapımcı Firma : Vega Film GmbH, Paramount Pictures, Caligari Film- und Fernsehproduktions, Claussen Wöbke Putz Filmproduktion, Seven Pictures.
İthalatçı Firma : Medyavizyon
İşletmeci Firma : Medyavizyon
İlk hafta lokasyon sayısı : TBA
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 22.09.2011 - Almanya
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır