Gelecek Program

 

Hisako Matsui
 
Leonie
Leonie
Ünlü sanatçı ve mimar Isamu Noguchi\'nin annesi olan eğitimci, editör ve gazeteci Leonie Gilmour\'un hayat hikayesini beyazperdeye taşıyan film Fransa, İngiltere, Avusturalya, Almanya, Belçika, ABD ve Japonya ortak yapımı dramatik bir biyografi.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2010
Tarz * : Biography Drama
Süre :
Ülke : Fransa İngiltere Avustralya Almanya Belçika Amerika Birleşik Devletleri Japonya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Hisako Matsui
Senaryo : Masayo Duus, Hisako Matsui, David Wiener.
Müzik : Jan A.P. Kaczmarek
Görüntü Yönetimi : Tetsuo Nagata
Kurgu : Craig Hayes, Sabine Hoffmann.
Sanat Yönetimi : Aaron Haye
Oyuncular : Emily Mortimer, Shidô Nakamura, Christina Hendricks, Mieko Harada, Jan Milligan, Keiko Takeshita, Takashi Kashiwabara, Kelly Vitz, Nichole Hiltz, Kazuko Yoshiyuki, Jay Karnes, Marco St. John, Mary Kay Place, Louca Platon, Julia Adams, Mike Agresta, Kim Barnard, Brett Beoubay, Tony Brewer, Gaven Tomas' Brooks, Rob Brownstein, Melissa Caudle, Edward R. Cox, Yasuo Daichi, Joe Fontana, Bowie Gunn, Ron Gural, Russell M. Haeuser, David Jensen, Kennon Kepper.
Yapımcı Firma : Essen Communications, Hyde Park Films, Leonie Production Company.
İthalatçı Firma :
İşletmeci Firma : Pinema
İlk hafta lokasyon sayısı : TBA
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 20.11.2010 - Japonya
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır