Gelecek Program

3 Boyutlu,  

Max Giwa (Solda), Dania Pasquini (Sağda).
 
Sokak Dansı 2
Street Dance 2
\"Yenilmezler Ekibi\" tarafından bozuma uğrayan sokak dansçısı Ash, yeni bir karşılaşma için dünyanın her yanından en iyi dansçıları bir araya getirmeye başlar. Fakat Sokak Dansı Şampiyonasını kazanabilmek için karşılığında çalışma alanlarını vermek şartıyla, dans takımı; Royal Dans Okulunun bale dansçılarıyla birlikte çalışmak zorunda kalacaklardır...
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2012
Tarz * : Drama Music Romance
Süre : 85 dakika
Ülke : İngiltere Almanya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Max Giwa, Dania Pasquini.
Senaryo : Jane English
Müzik : Lol Hammond, André Reichow, Peter Roigk.
Görüntü Yönetimi : Sam McCurdy
Kurgu : Tim Murrell
Sanat Yönetimi : Alex Marden
Oyuncular : Tom Conti , Sofia Boutella, George Sampson, Falk Hentschel, Joanna Jeffrees, Stephanie Nguyen, Deborah Rosan, John Duggan, Benjayx Murphy, Christopher Toler, James Michael Rankin, Elisabetta Di Carlo, Ella Wragg, Glenn Webster, Jess Liaudin, Ali Ramdani, Delphine Nguyen, Matthew David McCarthy, Tom Swacha, Akai Osei-Mansfield, Kaito Masai, Lee Craven, Pete Meads, Chris Knight, Eva Dagoo, Fredi 'Kruga' Nwaka, Ayse Ferguson, Samuel Revell, Brice Larrieu, Niek Traa.
Yapımcı Firma : Vertigo Films, BBC Films, British Film Institute (BFI).
İthalatçı Firma : Özen Film
İşletmeci Firma : Özen Film
İlk hafta lokasyon sayısı : TBA
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 29.04.2012 - İsrail
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır