Gelecek Program

 

Jason Buxton
 
Blackbird
Blackbird
Sorunlu bir genç olan Sean Randall’ın hikayesi filmde anlatılıyor. Deanna korkunç bir çatışmada erkek arkadaşını kaybetmiştir. Deanna ve Sean’ın yolları bir gün kesişir. Sean işlemediği bir suç yüzünden apar topar hapishaneye atılır ve Deanna onun suçsuzluğunu topluma ıspatlamaya çalışır.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2012
Tarz * : Drama
Süre : 103 dakika
Ülke : Kanada
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Jason Buxton
Senaryo : Jason Buxton
Müzik : Asif Illyas, Shehab Illyas, Sandra Fox, Goro Koyama.
Görüntü Yönetimi : Stéphanie Anne Weber Biron
Kurgu : Kimberlee McTaggart
Sanat Yönetimi : William Fleming
Oyuncular : Connor Jessup, Alexia Fast, Michael Buie, Alex Ozerov, Craig Arnold, Tanya Clarke, Jeremy Akerman, Hezekiah Armstrong, John Beale, Wayne Burns, Sadie Buxton, Bill Carr, Adam Coveyduc, Liam Cyr, Chase Duffy, Brian Heighton, Riley James Hinds-Colley, Kevin Kincaid, Susan Leblanc-Crawford, Dave Maddeaux, Alexis Milligan, Monte Murray, Mark A. Owen, Michael Pellerin, Graham Percy, Hans Petterson, Colin Rogers, Jacob Sampson, Stacey Smith, Emma Wells.
Yapımcı Firma : A71 Productions, Festina Lente Productions, Story Engine Pictures.
İthalatçı Firma : TMC Film
İşletmeci Firma : UIP Turkey
İlk hafta lokasyon sayısı : TBA
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 23.11.2012 - Türkiye
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır