01.01.2018 22:01

Bahçeşehir Üniversitesi'nde Yapımcılık Akademisi

Sinema, televizyon ve akademi dünyasının önde gelen isimleri BAUKEM (Bahçeşehir Üniversitesi Kreatif Endüstriler Araştırma Merkezi) ve Insignia Yapım iş birliği ile 16 hafta sürecek, çok yönlü yapımcılık akademisinde buluşuyor.

http://bau.edu.tr/icerik/12799
http://bau.edu.tr/icerik/12802-yapimcilik-akademisi-egitmenler

Medya sektörünün uzman isimlerinden fark yaratacak bir eğitim alarak, uluslararası yapımcılık projeleri geliştirmeyi hayal eden kişiler 'Yapımcılık Akademisi'nde alacakları eğitimin ardından kendi projelerini geliştirme yetkinliğine erişecek, sektörün dev isimleriyle bu projeleri hayata geçirme ve akademinin uluslararası jürisinin beğenisine sunma şansı yakalayacaklar. Başvurular 12 Ocak 2018’e kadar sürecek ve yapılacak mülakatlar sonucunda eğitime burslu öğrenciler de alınacak.

Programın eğitmen kadrosunda sinema endüstirisinin deneyimli isimlerinden Doruk Acar, Melis Konca, Deniz Yavuz, Şebnem Aksoy Açıkalın, Nalan Büker, Özlem Kalkan Karabulut, Cem Doruk, Kemal Öner'de bulunuyor.

16 hafta boyunca sinema, tv, eğlence, medya, hukuk, ekonomi, pazarlama ve halkla ilişkiler gibi birbirinden dinamik eğitimlerin yanı sıra sinema tarihi ve dünya film endüstrisi gibi yaratıcı eğitimlerin de olacağı “Yapımcılık Akademisi” sektörde uluslararası tanınırlığı olan, akademik alanda öncü ve çağın ruhunu yakalamış nitelikli yapımcılar yetiştiren bir akademi olmayı hedefliyor. Ayrıca sektördeki tüm yenilikleri takip ederek bu yenilikleri faaliyet alanlarına uygulayan, ‘yapımcılığı’ kapsayacak her türlü içeriğin yayılmasını sağlayarak yaratıcı ve konusuna hakim yapımcılar yetiştirmeyi amaçlayan akademi, sınırlı kontenjanı ve seçkin öğretim elemanlarıyla ilk kez bu yıl faaliyet gösteriyor.

http://facebook.com/YapimcilikAkademisi
http://instagram.com/YapimcilikAkademisi
http://twitter.com/YapimAkademisi
http://www.youtube.com/channel/UCRIhC2pLjUvPTCDH5vxmkRg
http://plus.google.com/113066736274187897001

http://bau.edu.tr/icerik/12799
http://bau.edu.tr/icerik/12802-yapimcilik-akademisi-egitmenler

« Önceki Haberi Oku  | Sonraki Haberi Oku »

 

* Bu sayfada yeralan haber Antrakt Sinema Haber Ajansı tarafından yayınlanmıştır. İçerik tamamen özgündür. İzinsiz kopyalanamaz.

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır