Haftanın Yeni Filmleri 02.01.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 05.09.2014 - Kanada)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Atom Egoyan
 

 

Kayıp Çocuk
The Captive
Dokuz yaşındaki Cassandra, yol kenarına park ettikleri kamyonetlerinin içinde babasının lokantadan turta alıp dönmesini beklerken kaçırılır. Polisin soruşturmaları sonucunda Cassandra’nın babası Matthew olayın baş şüphelisi haline gelir. Aradan sekiz yıl geçer, Cassandra'dan tek bir haber alınamaz. Küçük kızın hayatta olup olmadığı dahi belirsizdir. Genç adam bu süreçte ailesinin parçalanışına tanık olur ve tek başına kızının izini sürmeye devam eder.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2014
Tür * : Thriller
Süre : 112 dakika
Ülke : Kanada
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Atom Egoyan
Senaryo : Atom Egoyan, David Fraser.
Müzik : Mychael Danna
Görüntü Yönetimi : Paul Sarossy
Kurgu : Susan Shipton
Sanat Yönetimi : Kim McQuiston
Oyuncular : Ryan Reynolds, Scott Speedman, Rosario Dawson, Mireille Enos, Kevin Durand, Alexia Fast, Peyton Kennedy, Bruce Greenwood, Brendan Gall, Aaron Poole, Jason Blicker, Aidan Shipley, Ian Matthews, Christine Horne, William MacDonald, Ella Ballentine, Jim Calarco, Michael Vincent Dagostino, Wayne V. Johnson, Serge Keshishian, Samantha Michelle, Duane Murray, Chad Racette, Ryan Racette.
Yapımcı Firma : Ego Film Arts, The Film Farm.
İthalatçı Firma : Mars Cinema Group
Dağıtımcı Firma : Mars Dağıtım
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır