Haftanın Yeni Filmleri 03.04.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 26.03.2015 - Hırvatistan)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe Dublaj,  

James Wan
 

 

Hızlı ve Öfkeli 7
Furious 7
Dominic Torretto ve ekibi, David Shaw isimli uluslararası bir teröristle mücadelelerinden galip çıkmışlardır. Eski karanlık işlerini geride bırakıp yeni bir hayata başladıklarını düşündükleri sırada Shaw'ın kardeşi intikam için ortaya çıkar ve ekip üyelerini tek tek avlamaya başlar. Bu arada Somalili bir terörist olan Jakarde ve Mr. Nobody lakaplı kirli bir hükümet yetkilisi, herhangi bir teknolojik aleti silaha çevirebilen Tanrı'nın Gözü isimli bir bilgisayar programını ele geçirmeye çalışmaktadır. Toretto ekibini yeniden toplayarak hem Shaw'ı durdurmalı hem de bu tehlikeli bilgisayar programını güvence altına almalıdır.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Action Crime Thriller
Süre : 140 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : James Wan
Senaryo : Chris Morgan
Müzik : Brian Tyler
Görüntü Yönetimi : Stephen F. Windon
Kurgu : Leigh Folsom Boyd, Dylan Highsmith, Christian Wagner.
Sanat Yönetimi : Desma Murphy
Oyuncular : Vin Diesel, Jason Statham, Paul Walker, Dwayne Johnson, Ronda Rousey, Michelle Rodriguez, Lucas Black, Kurt Russell, Nathalie Emmanuel, Jordana Brewster, Djimon Hounsou, Tyrese Gibson, Tony Jaa, Shad Moss, Brittney Alger, Ludacris, Sal Longobardo, Johnny Strong, Cody Walker, Anna Colwell, King, John Brotherton, Caleb Walker, Andrew Ayala, Janell Islas, Susan Santiago, Ali Fazal, Jon Komp Shin, Andrea Torres, Ashley James, Robert Pralgo.
Yapımcı Firma : Universal Pictures, Relativity Media, Dentsu, Fast 7 Productions, One Race Films, Original Film.
İthalatçı Firma : UIP Türkiye
Dağıtımcı Firma : UIP Türkiye
Sınıflandırma :
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır