Haftanın Yeni Filmleri 17.07.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 25.03.2015 - Filipinler)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Alastair Orr
 

 

Kanlı Tatil
Indigenous
Trevor, Scott ve Charlie'nin aralarında eskiden beri çok güçlü bir bağ bulunmaktadır. Üç arkadaş sörf yapmaktan çok hoşlanırlar ve kendilerine yeni rota olarak Panama’yı seçerler. Fakat Carmen adında güzel ve cazibeli bir kadına kapılınca, halk arasında kötü söylentilerle bilinen Darian Ormanları'na doğru gerilim dolu bir maceraya atılırlar.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2014
Tür * : Horror
Süre : 86 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Alastair Orr
Senaryo : Max Roberts
Müzik : Giona Ostinelli
Görüntü Yönetimi : Brendan Barnes
Kurgu : Alastair Orr
Sanat Yönetimi : Jorge Arango
Oyuncular : Zachary Soetenga, Lindsey McKeon, Sofia Pernas, Pierson Fode, Jamie Anderson, Juanxo Villaverde, Laura Penuela, Yana Galuz, Michael Mealor, Jaime Newball.
Yapımcı Firma : Kilburn Media
İthalatçı Firma : Bir Film
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır