Haftanın Yeni Filmleri 23.10.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 15.10.2015 - Portekiz)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe Dublaj,  

Breck Eisner
 

 

Son Cadı Avcısı
The Last Witch Hunter
Cadı avcısı orduları, yüzyıllarca doğaüstü düşmanlarına karşı dünyanın her yerinde savaştı. Cesur bir savaşçı olan Kaulder, Kraliçe Cadı’yı ve onun takipçilerini öldürmeyi başarır. Ölümünden hemen önce Kraliçe, Kaulder’i ölümsüzlüğü ile lanetleyerek onu karısı ve çocuklarından ebediyen ayırır. Bugün Kaulder, türünün tek örneğidir ve yüzyıllarını cadıları avlayarak geçirmiştir. Ancak Kaulder’e fark ettirmeden, Kraliçe Cadı katilinden intikamını almak için dirilir ve insan ırkının geleceğini belirleyecek olan savaş başlar.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Action Adventure Fantasy
Süre : 106 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Breck Eisner
Senaryo : Cory Goodman, Matt Sazama, Burk Sharpless.
Müzik : Steve Jablonsky
Görüntü Yönetimi : Dean Semler
Kurgu : Chris Lebenzon, Dean Zimmerman.
Sanat Yönetimi : Tom Reta
Oyuncular : Vin Diesel, Rose Leslie, Elijah Wood, Ólafur Darri Ólafsson, Rena Owen, Julie Engelbrecht, Joseph Gilgun, Isaach De Bankolé, Michael Halsey, Lotte Verbeek, Bex Taylor-Klaus, Allegra Carpenter, Michael Caine, Inbar Lavi, Aimee Carrero, Samara Lee, Armani Jackson, David Whalen, Layla Cushman, Jackson Frazer, Jack Erdie, Shane Callahan, Stephanie Bertoni, Toussaint Raphael Abessolo, Will Steckman, Mark Rademacher, Darko Nikolic, Dawn Maxwell.
Yapımcı Firma : Aperture Entertainment, Summit Entertainment.
İthalatçı Firma : TME / The Moments Entertainment
Dağıtımcı Firma : TME
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır