Haftanın Yeni Filmleri 10.07.2009

» Sinemalar ve Seanslar
 

Mark Tonderai
Film İle İlgili Makaleler
Başak Tuncel - Kapan - GetOut
 

 

Kapan
Hush
Bitkin halde evine dönen Zakes Abbott, otobanda arabasını sürerken kız arkadaşı Beth de yanında uyuya kalmıştır. Girmesi gereken kavşağı kaçıran Zakesi bir kamyona çarpmadan zar zor döner ve kazayı kılpayı atlatır. Genç çift kamyon şoförü tarafından kedi-fare oyununun içine çekilirler. Kamyonda gördüklerine inanamayan çift kendilerini bir ölüm kalım yarışının içinde bulurlar. beth’in ortadan kaybolmasıyla hepten korkuya kapılan Zakes, olayların tek tanığı olduğu ve görin olmadığı için yardım istediği kişileri ikna etmekte güçlük çeker. En ilkel korkularımız üzerine kurulan film, etrafta yardım edecek kimseler olmadığında ne yaparız sorusu üzerine giden korku ve heyecan dolu bir gerilim.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2008
Tarz * : Thriller
Süre : 91 dakika
Ülke : İngiltere
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Mark Tonderai
Senaryo : Mark Tonderai
Müzik : Theo Green
Görüntü Yönetimi : Philipp Blaubach
Kurgu : Victoria Boydell
Sanat Yönetimi : Sami Khan
Oyuncular : William Ash, Christine Bottomley, Andreas Wisniewski, Claire Keelan, Stuart McQuarrie, Robbie Gee, Peter Wyatt, Sheila Reid, Shaun Dingwall, Rupert Procter, Carol Allen, Harry Mondryk, Tobias Adams-Heighway, Dasiy Mondryk, Allison Saxton.
Yapımcı Firma : Warp X, Shona Productions, Fear Factory, EM Media, Film4, Screen Yorkshire, UK Film Council.
İthalatçı Firma : Tiglon Film
Dağıtımcı Firma : Tiglon Film
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır