Haftanın Yeni Filmleri 04.08.2017  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 08.10.2015 - Hollanda)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Luis Prieto
Film İle İlgili Makaleler
Başak Tuncel - Mother - Anne
 

 

Anne
Kidnap

Amerika’da 40 saniyede bir çocuk kaçırılıyor. Karla Mcoy kaçırılan oğlunun kaderini başkasının ellerine bırakmamakta kararlı. Halle Berry zamana karşı müthiş bir hızla savaşacak ve karşısına çıkan hiç bir engelin onu durdurmasına izin vermeyecek.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tür * : Thriller
Süre : 94 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Luis Prieto
Senaryo : Knate Gwaltney
Müzik : Federico Jusid
Görüntü Yönetimi : Flavio Martinez Labiano
Kurgu : Avi Youabian
Sanat Yönetimi : Sarah Webster
Oyuncular : Halle Berry, Lew Temple, Christopher Berry, Dana Gourrier, Erica Curtis, Kristin McKenzie, Malea Rose, Claire McReynolds, Ritchie Montgomery, Lucky Johnson, Kurt Krause, Kina Dach'e Bullock, Patrick Kearns, Brice Fisher, Michael D. Anglin, Michelle DeVito, Didi Costine, Sage Correa, Molly Conarro, Met Salih, Robert Walker Branchaud, Chris McGinn, Kerry Sims, John Teal Jr., Andy Wagner, Gene Kevin Hames Jr., Jeffrey Riseden, Alan Abeyta.
Yapımcı Firma : Rumble Entertainment, Well Go USA Entertainment, 606 Films, Di Bonaventura Pictures, Gold Star Films, Lotus Entertainment.
İthalatçı Firma : Chantier Films
Dağıtımcı Firma : Chantier Films
Sınıflandırma :
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır