Haftanın Yeni Filmleri 04.01.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 12.12.2018 - Belçika)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajBlu-Ray,  

Antoine Blossier
 

 

Kimsesiz Çocuk Remi
Rémi sans famille
Remi: Nobody's Boy

Remi henüz bebekken, köylü ve fakir bir aile tarafından terkedilmiş halde bulunur. Köylü kadının sevgi dolu bir kalbi vardır ve Remiye kendi çocuğu gibi bakar. Remi on yaşına geldiğindeyse kadının acımasız kocası onu para karşılığında eski bir sokak müzisyeni olan Signor Vitalis’ in yanına çırak olarak verir. Remi, ustası Signor Vitalis onun sadık köpeği Capi ve yaramaz maymunu Mister Joli-Coeur ile sokak gösterileri yapmak üzere uzun bir yolculuğa çıkar. Bu zorlu ve uzun yolculukta Signor genç Reminin olağanüstü güzel bir sese sahip olduğunu keşfetmiştir. Remi şarkı söylediğinde onu dinleyenlerin içi sevgi ile dolmaktadır. Usta Signor onun hem iş arkadaşı, hem akıl hocası, hem de babası olmuştur. Remi sokak gösterileri için çıkılan uzun yolculukta onun gerçek kimliğini ortaya çıkarabilecek ve gençliğinin gidişatını tamamen değiştirebilecek bir olay ile karşı karşıya gelmek üzeredir.

The adventures of the young Rémi, an orphan, collected by the gentle Madam Barberin. At the age of 10 years, he is snatched from his adoptive mother and entrusted to the signor Vitalis, a mysterious itinerant musician. Has its sides, he will learn the harsh life of acrobat and sing to win his bread. Accompanied by the faithful dog capi and of the small monkey Joli-Coeur, his long trip through France, made for meetings, friendships and mutual assistance, leads him to the secret of its origins.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tarz * : Comedy Drama
Süre : 105 dakika
Ülke : Fransa
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Antoine Blossier
Senaryo : Antoine Blossier
Müzik : Romaric Laurence
Görüntü Yönetimi : Romain Lacourbas
Kurgu : Stéphane Garnier
Sanat Yönetimi : Patrick Schmitt
Oyuncular : Daniel Auteuil, Maleaume Paquin, Virginie Ledoyen, Jonathan Zaccaï, Jacques Perrin, Ludivine Sagnier, Albane Masson.
Yapımcı Firma : Jerico
İthalatçı Firma : Özen Film
Dağıtımcı Firma : Özen Film
Sınıflandırma : 7A
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır