Haftanın Yeni Filmleri 18.01.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 08.02.2018 - Danimarka)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajBlu-Ray,  

Karsten Kiilerich
 

 

Uçan Halı ve Kayıp Elmas
Hodja fra Pjort
Up and Away

Ailesiyle birlikte fakir bir köyde yaşayan Ahmet, baba mesleği olan terzilik yerine dünyayı dolaşan bir gezgin olmanın hayallerini kuran küçük bir çocuktur. Bir gün tesadüfen bulduğu uçan halı sayesinde hayalleri gerçek olur, en iyi arkadaşı olan keçisini de yanına alarak maceralara atılır. Bu maceralarda karşısına yepyeni arkadaşlar, asla hafife alınamayacak düşmanlar ve rüyasında bile göremeyeceği bir hazine çıkacaktır.

Hodja is a boy from Pjort, who borrows a flying carpet to see the world. In return he has to find and return "diamond" to her grandfather. The all-eating Sultan wants to get his hands on Hodjas flying carpet. 

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tarz * : Animation Family
Süre : 81 dakika
Ülke : Danimarka
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Karsten Kiilerich
Senaryo : Vicki Berlin, Karsten Kiilerich.
Müzik : Halfdan E. Sebastian
Görüntü Yönetimi : Niels Grønlykke
Kurgu : Hans Perk
Sanat Yönetimi : Mads Juul
Oyuncular : Seslendirme: Vibeke Dueholm, Peter Frödin, Erik Holmey, Rebecca Rønde, Sonny Lahey, Thure Lindhardt, Michael Zuckow Mardorf, Susie Power, Birgitte Raaberg, Lars Ranthe, Özlem Sağlanmak, Lars Thiesgaard.
Yapımcı Firma : M&M Productions. A. Film, Danmarks Radio (DR), Det Danske Filminstitut.
İthalatçı Firma : Bir Film
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Sınıflandırma : 7A
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır